Popis

Ak hľadáte priestor pre svoj oddych v malebnej prírode Malej Fatry, ste tu správne. Na rozhraní Oravy a Kysúc, Zázrivej a Terchovej a len 2 hodiny od Bratislavy. Kľudné prostredie a predsa dostupné.

Zázrivá sa nachádza v Žilinskom kraji v okrese Dolný Kubín. Od nás to máte blízko do Terchovej, Vrátnej doliny aj na Oravskú vrchovinu.

V blízkosti sa nachádzajú lyžiarske strediská Vrátna, Kubínska hoľa, Malá lučivná a mnoho menších. Pre začiatočníkov je najbližšie lyžiarsky svah v Terchovej (vrátane lyžiarskej školy a požičovne lyží). Po lyžovaní môžete zájsť do Aquaparku Dolný Kubín, či Relaxačného centra v Techovej (bazén, sauna, bowling, squash, biliard, fitness).

comment-icon Napísali o nás …

V prekrásnom okolí (fotogaléria) sú k dispozícii dva susediace objekty:

chalupa (13).JPG

CHALUPA č.1
Fotogaléria
Over obsadenosť

Štýlová drevenica má na prízemí verandu, vybavenú kuchyňu, kúpeľňu so sprchou, dvojlôžkovú izbu pre romantikov a obývaciu miestnosť s krbom. V podkroví sú dve izby – v každej sa vyspia traja hostia. Celková kapacita je teda 8 osôb. Ide o nefajčiarsky objekt.

Vybavenie objektu: Vonkajšie ohnisko, Krb – vnútorný, Bezdrôtový Internet (WiFi), Chladnička, Mikrovlnná rúra, Plynový sporák, Elektrická rúra, Rýchlovarná kanvica, Spoločenská miestnosť, Kuchyňa, Rádio, Spoločenské hry, Hračky pre deti.

chalupa (12).JPG

CHALUPA č.2
Fotogaléria
Over obsadenosť

Táto drevenica má na prízemí verandu, vybavenú kuchyňu, kúpeľňu so sprchou, dve lehátka a obývaciu miestnosť s podlahovým vykurovaním a suchou saunou. V podkroví sú dve izby – jedna pre dvoch a jedna pre štyroch hostí.  Celková kapacita je teda 6 osôb. Ide o nefajčiarsky objekt.

Vybavenie objektu: Vonkajšie ohnisko, Bezdrôtový Internet (WiFi), Chladnička, Mikrovlnná rúra, Plynový sporák, Rýchlovarná kanvica, Hriankovač, Spoločenská miestnosť, Kuchyňa, Rádio, Spoločenské hry

 

K dispozícii je aj detská postieľka a kotlík na guláš. A ak si privediete so sebou svojho domáceho miláčika, bude mu u nás rovnako dobre ako Vám.

GSM dostupnosť: T-Mobile/Orange/O2. Dostupný je aj Wifi Internet, ale určite naň nebudete mať čas. :-)

Každý objekt má aj 2 miesta na parkovanie, ale v zime si pre istotu zoberte snehové reťaze.